Архив на категорию 'Фарби, Лаки'

Фарба Байрамікс Ізобай 11 л

Автор: Дата: March 9th, 2009

Фарби, Лаки - Фарба Байрамікс Ізобай 11 л

Рекомендована на відповідальні фасади Центром Енлаком при НДІ Мосстрой, м. Москва.
Властивості.
Еластичність (надійно заповнює тріщини підстави, створюючи високоеластичне покриття, яке не руйнується при усадках будівлі), водонепроникність (забезпечує повну ізоляцію поверхні від атмосферних опадів; запобігає утворенню цвілі), паропроніцаємость (завдяки наявності мікропор сприяє видаленню вологи назовні), висока адгезія, довговічність (завдяки вищепереліченим властивостям, а також стійкості до дії високих і низьких температур покриття забезпечує захист зданик протягом 20 років).
Порядок нанесення. Основа повинна бути чистою, сухою, рівною і міцною.
Фарба Bayramix Ізобай - можливі написання: Байрамікс Bayramix Bauramix Bayramiks Isobay Izobay.
Купити даний товар (Фарба Байрамікс Ізобай (11 л) ), а також отримати сертифікати, прайс-лист, де буде вказана вартість всього каталога товарів, можна по телефону (495) 782-63-43 (у Москві). Окрім можливості купити товар, подзвонивши нам Ви зможете отримати докладнішу консультацію і, можливо, дешевшу ціну. Джерело: bafus.ru

Фарба Байрамікс Ізобай 11 л →

Огляд фасадних фарб

Автор: Дата: March 8th, 2009


Виробники
Ні для кого не секрет, що високі експлуатаційні властивості продукту, його якісні характеристики - одна з умов тривалого терміну служби покриття. Виробники, що тому поважають себе, для яких важлива довіра покупців, репутація фірми, в розділ кута ставлять якість продукції, що випускається.
Такі компанії особливу увагу приділяють підбору сировини, відробітку рецептур і контролю над кожним з етапів виробництва.
В мережі магазинів «Будмаркет» представлені торгові марки як вітчизняних, так і імпортних виробників лакофарбних матеріалів. Всі вони добре зарекомендували себе на ринку, як мовиться, пройшли перевірку часом.
В першу чергу - це скандінавські фарби: Beckers, Sadolin, Pinotex. Вони створюються для використання в умовах вологого північного клімату, а значить для російського чудово підходять.
Елітна шведська фарба Beckers широко відома не тільки у себе на батьківщині і в країнах Європи, але і у нас, …

Огляд фасадних фарб →


Перевагою масляних матеріалів є високий ступінь наповнюваності, а також невелика витрата. Вони чудові як грунтовки, наприклад, для обшивки дошками. Для них характерне досить повільне висихання.
Пов′язує для алкидних матеріалів є алкидная смола. Алкидниє смоли, в основному, виготовляють шляхом варива рослинних масел - льняного, таллового, соєвого, і ін. - разом із спиртними і органічними кислотами або кислотними ангидрідамі. Подібно до масел, алкидниє смоли висихають в результаті окислення.
Чим більше жирність (процентний зміст масла) алкидной смоли, тим еластічнєє лакофарбне покриття. Швидкість висихання алкидних смол регулюється спеціальними добавками - сикативами.
Підбором типу масла можна вплинути на час висихання, колір і блиск алкидного лаку. Як правило, лакофарбні матеріали на алкидном лаку відрізняються легкістю нанесення і вищої атмосферостойкостью в порівнянні з масляними фарбами. Алкидниє матеріали швидше висихають, не усаджуються при висиханні, не жовтіють і, на відміну від масляних фарб, практично не …

Типи фарб Органорастворімиє фарби →

Фарби, Лаки - Фасадні фарби на захисті будівель

Окрім цих «чистих» типів фасадних фарб, існує ще група «силіконізірованних» засобів, що є, по суті, акриловими дисперсіями, ушляхетненими добавками силіконових (силоксанових) смол, благо обидва типи полімерів чудово поєднуються один з одним.
При цьому універсальність акрилових фарб доповнюється високими експлуатаційними характеристиками силіконових продуктів, ціна ж залишається цілком демократичною. Джерело: master-forum.ru

Фасадні фарби на захисті будівель →

Оброблену поверхню після висихання слід покрити блакитною або покривною фарбою.
Технічні дані Просочення Belinka (Белоцид) - склад: суміш алкидних смол в розчині органічних розчинників з додаванням біоцидов.
Антисептик Belinka Belocid - можливі написання: Белінка Белоцид.
Купити даний товар (Антисептик Белінка Belocid (10 л) безбарвний), а також отримати сертифікати, прайс-лист, де буде вказана вартість всього каталога товарів, можна по телефону (495) 782-63-43 (у Москві). Окрім можливості купити товар, подзвонивши нам Ви зможете отримати докладнішу консультацію і, можливо, дешевшу ціну.

Джерело: bafus.ru

Антисептик Белінка Belocid 10 л безбарвний →


Акрилові латексні фарби складають левову частку всіх фарб, що водорозбавляються. Серед них через свою економічність найбільшого поширення набули фарби на основі акрилових сополімерів - з вінілакріловимі, стіролакріловимі, акрілосиліконовимі і ін. пленкообразователямі.
Значно рідше застосовують фарби на основі чистих акрілатов, які володіють підвищеними експлуатаційними характеристиками, але і вищою ціною.
Для отримання якісного фінішного покриття акрилові латексні фарби зазвичай наносять в два шаруючи . При цьому покриття виявляється достатньо еластичним і здатні перекривати тріщини в підставі шириною до 1 мм.
Паропроніцаємость акрилових латексних фарб в порівнянні з іншими фарбами, що водорозбавляються, невелика (при товщині плівки 200 мкм - приблизно 0,0003 мг/(м ч Па). Найбільш високими паропроніцаємостью володіють фарби на основі кремнійорганічних сополімерів акрилу - в 2-3 рази вище, ніж фарби на основі інших акрилових сополімерів.
Важливою властивістю акрилових фарб є низька проникність покриття …

Типи фарб Фарби що водорозбавляються →

1 2